News:

Herr Otto Partz says you're all nothing but pipsqueaks!

Main Menu

Barmi, ami erdekes

Started by CTG, January 31, 2006, 10:02:33 AM

Previous topic - Next topic

CTG

V?gre leg?lis magyar sz? a f?rumon! (k?sz, Zaki) K?rek mindenkit, hogy kult?r?lt k?r?lm?nyek k?z?tt haszn?ljuk ezt az ?zen?fel?letet, b?f?gni b?rmelyik angol topikban is lehet. Ide j?het minden, amit fontosnak tartotok!

BonzaiJoe

Ny?ron l?pj ki egy r?pke h?tre a virtu?lis kalandok birodalm?b?l, ?s l?pj be a b?rzs?nyi rengetegbe, ahol val?di ?lm?nyek ?s kalandok v?rnak r?d. A B?rzs?ny sz?v?ben, Kir?lyr?ten, id?n is lesz mad?rgy?r?z?s, geol?gia, rovar?szat, botanika, hegyi t?ra, j? csapat, ?s sok-sok j?t?k.
But we can't be quite sure.


CTG

Quote from: "BonzaiJoe"Ny?ron l?pj ki egy r?pke h?tre a virtu?lis kalandok birodalm?b?l, ?s l?pj be a b?rzs?nyi rengetegbe, ahol val?di ?lm?nyek ?s kalandok v?rnak r?d. A B?rzs?ny sz?v?ben, Kir?lyr?ten, id?n is lesz mad?rgy?r?z?s, geol?gia, rovar?szat, botanika, hegyi t?ra, j? csapat, ?s sok-sok j?t?k.

Nem megyek, az unalmas. :D

zaqrack

pedig kir?lyr?t nagyon j? hely (k?l?nben is ott j?ttem ?ssze p?rommal :)), ?s a mad?rgy?r?z?s is felethetetlen ?m?ny :)

CTG

De ez felh?v?s egy gyerekt?borra. Az m?r csak nem vagy.  :)

alanrotoi

Could somebody record that in a wav file and send it? I would like to hear how hungarian sounds :)

zaqrack

here you are, the text Bonzai Joe copied in here, with my beautiful voice :)

http://stunts.mine.nu/misc/foralan

CTG


zaqrack

ok now you can have a voice contest :)

CTG

Quote from: "zaqrack"ok now you can have a voice contest :)

Magyar cset.  :!:  Vessz? el?tt meg nem vittem fel a hangom, mert elfogyott a leveg?... :D

zaqrack

Quote from: "CTG"
Magyar cset.  :!:  Vessz? el?tt meg nem vittem fel a hangom, mert elfogyott a leveg?... :D

HA t?bbet nem ?rod le a cset sz?t hanem marad a chat akkor tartom magam hozz? :)

Krys TOFF

Fai i?ch, j'entrave ke dalle... :lol: (joke for French people :P )

Mislav

Nem ertem  :) cizma glavo czuva...miniszhegermegezd? No?

You can see, my hungarian is very poor :)

CTG

Quote from: "zaqrack"
HA t?bbet nem ?rod le a cset sz?t hanem marad a chat akkor tartom magam hozz? :)

Cset, cset, cset... ez a v?djegyem. Ugye Akoss, origo ?lh?rek.  :lol:

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Quote from: "CTG"Vessz? el?tt meg nem vittem fel a hangom, mert elfogyott a leveg?... :D

Csak nem az?rt, mert pin?t, pin?t, puncit nyalt?l?  :shock:
Chürműű! :-)

513.59 km