News:

Herr Otto Partz says you're all nothing but pipsqueaks!

Main Menu

Barmi, ami erdekes

Started by CTG, January 31, 2006, 10:02:33 AM

Previous topic - Next topic

Usrin

Ink?bb ?rulja m?r el valaki ?rtelmes magyar nyelven (elv?gre ez a magyar cset, vagy mi a hal?l), mit l?ttunk Krys TOFF k?p?n, ha nem csoffadt t?lt?ttk?poszt?t! B?r a k?p alapj?n azt mondom: ha eme ?tek fogyaszt?sa a kulin?ris m?velts?g r?sze, ?n ink?bb lenn?k m?veletlen tirp?k. :P
Colour of living being is determined by the gene.

CTG

Quote from: "Usrin"Ink?bb ?rulja m?r el valaki ?rtelmes magyar nyelven (elv?gre ez a magyar cset, vagy mi a hal?l), mit l?ttunk Krys TOFF k?p?n, ha nem csoffadt t?lt?ttk?poszt?t! B?r a k?p alapj?n azt mondom: ha eme ?tek fogyaszt?sa a kulin?ris m?velts?g r?sze, ?n ink?bb lenn?k m?veletlen tirp?k. :P

H?t te m?r kv?zi tirp?k vagy, noha Szolnok nem esik oly k?zel Ny?regyh?z?hoz.  :lol:  :lol:  :lol:

Vannak a sz?p (?), de szar kaj?k, ezt tan?tj?k a "kult?riskol?kban". No meg ott a falusi konyha ?s annak minden sz?ps?ge. Zaknek egy kis vid?ki l?t hi?nyzik szerintem, az lenne az igazi gyakorlati oktat?s.  :)

zaqrack

Quote from: "CTG"
Vannak a sz?p (?), de szar kaj?k, ezt tan?tj?k a "kult?riskol?kban". No meg ott a falusi konyha ?s annak minden sz?ps?ge. Zaknek egy kis vid?ki l?t hi?nyzik szerintem, az lenne az igazi gyakorlati oktat?s.  :)

?des dr?g?m, Ny?rs?gb?l sz?rmazom, van tapasztalatom hidd el, a csal?dban er?sen megvan az ottani falusi konyham?v?szet hagyat?ka.

vannak sz?p ?s ?zletes kaj?k
vannak a h?zias ?s ?zletes kaj?k
mindkett?nek megvannak a sz?ps?gei ?s velej?r?i
van nemzetk?zi konyham?v?szet ?s h?zias konyham?v?szet.
mindet tanuljuk. ?s igen h?tt?rkult?r?t is.

?gy legal?bb nekem nem lesz kocka alak? a fejem.
tisztelet a kiv?telnek!

CTG

Quote from: "zaqrack"?des dr?g?m

p?tty?s az inged, buzi-e vagy?  :twisted:

Id?zgetn?k m?g, de lusta vagyok. L?nyeg a l?nyeg, genatikailag lehetsz tirp?k, de att?l m?g tipikus f?v?rosi sznob ?rtelmis?gi dum?t hordasz itt ?ssze (viselked?sbe ne menj?nk bele, nem akarom el?szedni a r?gi vit?kat). ?n moment?n val?di M?t?szalka k?r?li keleti ember vagyok (f?lig, mentalit?sban tal?n nagyobb ar?nyban) ?s a Looping t?bbi tagja sincs megfert?zve szerencs?re ezzel a sznob?ri?val. Lehet a szavakat sz?pen tekergetni, att?l m?g nem lesz sem meggy?z?bb, sem igazabb.

Kockafej? Hmmm... Eleresztem a f?lem mellett ?s nem veszem magamra. Am?gy sem ?rtem, hogy a sz*rba j?tt ez a kajat?m?hoz.

CTG

?s egy t?lk?pzett mesterszak?cs soha a b?d?s ?letbe nem fogja lepip?lni a val?di falusi konyh?t. Te sem.

Quote from: "Bek?pzelt sznobgyerek"?n k?zgazd?sz vagyok. k?z?m nincs a szak?css?ghoz.

Laci b?csir?l hallott?l m?r?

CTG

Quote from: "zaqrack"?gy legal?bb nekem nem lesz kocka alak? a fejem.
tisztelet a kiv?telnek!

Na j?, de csak mert sok South Parkot n?ztem ma:

MOST AZT?N KURV?RA BER?GTAM! ELM?SZ TE A PICS?BA!!!




na j?hetsz a fel?lkereked?s, len?z?s, mindenfelett?ll?s p?khendi szar pesti dum?ddal, max. lepereg

CTG

?s igen, az agressz?v felem val? a vadkeleti tirp?k puszt?r?l!  :-D

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

A szimpla lecs? olyan, mint a sajtos pizza, hi?nyoznak r?la/bel?le azok a dolgok, ami miatt igaz?n szeretik az emberek.

Nem szeretem a magyar konyha minden fog?s?t, de amit szeretek, azt a d?l-dun?nt?liakat megsz?gyen?t?en sok f?szerrel (pedig errefel?, ?szakon nem annyira jellemz?, hogy f?szeresen esznek az emberek). :D Pl. guly?sleves, hal?szl?. Bezony, egy j? falusi vagy kertben f?z?tt bogr?csguly?sn?l nem sok jobb van (persze, j? sok paprik?val, s?val, h?ssal ?s keny?rrel).

Val?ban csak a szak?csokat ?rdekli, mit hogy h?vnak, meg mi a defin?ci?, az ?tel fogyaszt?j?t m?r csak az ?rdekli, hogy kell?k?pp finom-e az, amit eszik. A lecs? meg mindenkinek az, ahogy szereti - ?s ez csak kev?s ember eset?ben jelenti a szimpla lecs?t.

Hehe ?n legink?bb felfog?s (k?l?n?sen n?i-f?rfi dolgok eset?ben) ter?n vagyok vadkeleti tirp?k, tal?n nagyap?mt?l ?r?k?ltem, aki V?s?rosnam?ny k?rny?k?n sz?letett. A nyugatr?l be?raml? szar, sznob dolgokat nem szeretem, kaja?gyben sem: pl. ?des?t?szerrel k?sz?lt szarok, zs?rmentes ?s olajmentes szarok, veget?ri?nus szarok, f?szermentes, ?ztelen szarok, hogy csak a legnyilv?nval?bbakat eml?tsem.

K?lm?n, l?tom, picit goromb?ra vetted a figur?t!

Btw ?n m?g mindig k?v?ncsi vagyok, mi van azon a k?pen, amit T?ff belinkelt nek?nk.
Chürműű! :-)

816.79 km

CTG

Quote from: "Akoss Poo"A nyugatr?l be?raml? szar, sznob dolgokat nem szeretem, kaja?gyben sem: pl. ?des?t?szerrel k?sz?lt szarok, zs?rmentes ?s olajmentes szarok, veget?ri?nus szarok, f?szermentes, ?ztelen szarok, hogy csak a legnyilv?nval?bbakat eml?tsem.

Zs?ros ?s olajos cuccok sajnos n?lam kiz?rva, mi?ta sz?tcsesztem a m?jam.  Annyira, hogy a menzai s?ltkrumpli k?retet nem b?rtam megenni teljesen. :? Pedig csorog a ny?lam, ha egy bazi nagy sajtos-tejf?l?s-fokhagym?s l?ngosra gondolok...  :)

CTG

Quote from: "CTG"?s egy t?lk?pzett mesterszak?cs soha a b?d?s ?letbe nem fogja lepip?lni a val?di falusi konyh?t. Te sem.

?n k?zgazd?sz vagyok. k?z?m nincs a szak?css?ghoz.

Laci b?csir?l hallott?l m?r?

MI A J? B?D?S L?FASZT PISZK?LSZ BELE AZ ?ZENETEMBE?!?!?!

Krys TOFF

Quote from: "Akoss Poo"NON-HUNGARIANS PLEASE STOP POSTING SPAM HERE!!! USE YOUR NATION'S TOPIC TO DO THAT!!!
It was no spam, it was Leo Ramone spirit. :-D

CTG

Ja B. Laci b?csi meg egy nagy m?diaparaszt, aki a saj?t zs?rj?ba fog belefulladni. TV-s szak?csokat sem szeretem. Max. Stahl Juditot, de ?t sem a tud?s??rt...  :lol:

alanrotoi


CTG

Quote from: "alanrotoi"pina.

Csilib?nsz seg?ts?g?vel megt?mve.

alanrotoi

errr... ummm abrakadabra pata de cabra? Dunno what to say ^_^. Magyar posta!!  :lol: