News:

Herr Otto Partz says you're all nothing but pipsqueaks!

Main Menu

Barmi, ami erdekes

Started by CTG, January 31, 2006, 10:02:33 AM

Previous topic - Next topic

CTG

Akoss was talking about an adventure of him after visiting Zak last weekend.  :-D

Mislav


CTG

Jobban ?llunk, mint a spanyol cset. Ennyit r?luk... :D:D:D

CTG

Quote from: "Usrin"Ahogy n?zem, 6-7 percen m?lott, hogy nem v?ltam az esem?nyek szem- ?s f?ltan?j?v?: j?magam 18:29-kor ?rkeztem meg Szolnokr?l a Keleti pu. 11-es v?g?ny?ra - kaj?val alaposan megpakolt t?sk?val, ?gyhogy kiseg?thettelek volna, ha m?g ott tal?llak... Ut?na ?n is hallottam a bombariad?r?l, ?s kurv?ra ?r?ltem, hogy ?ppen kimaradtam bel?le...

LOL!!! Nem t?l sokkal el?tte 17:55 k?r?l ?rkezett meg n?v?rem otthonr?l Keletibe cuccokkal (elvileg 17:38-kor j?n be a vonat, de ugye M?V...), 18:00 t?j?k?n hagytuk el az ?p?letet.

?ky: sz?vb?l gratul?lok ehhez a sztorihoz, m?lt?n lehetsz b?szke erre az est?dre!  :-D

zaqrack

Quote from: "CTG"
?ky: sz?vb?l gratul?lok ehhez a sztorihoz, m?lt?n lehetsz b?szke erre az est?dre!  :-D

Arra hogy felsz?llt a rossz ir?nyba men? villamosra meg pl?ne :)

?n mondjuk nem sz?lok egy sz?t sem, 24 ?ve ?lek itt, ?s nemr?g 5 meg?ll?t utaztam a metr?n a rossz ir?nyba mikor r?j?ttem hogy valami nem stimmel :)

CTG

Quote from: "zaqrack"?n mondjuk nem sz?lok egy sz?t sem, 24 ?ve ?lek itt, ?s nemr?g 5 meg?ll?t utaztam a metr?n a rossz ir?nyba mikor r?j?ttem hogy valami nem stimmel :)

Az is sz?p. Szerintem el fogsz veszni Londonban. K?ldj?nk keres?osztagokat ut?nad? :D

CTG

?rti ezt valaki? ?n m?g nem j?ttem r?, hogy mi?rt is a b?ntet?s. :D

Quote from: "Nemzeti Sport Online"Anglia: megb?ntett?k a mutogat?s Neville-t
2006-02-21 17:17 Utols? m?dos?t?s: 2006-02-21 17:17

Az Angol Labdar?g?-sz?vets?g (FA) nem tiltotta el, de 5000 fontos b?ntet?st szabott ki Gary Neville-re.

A Manchester United v?d?je janu?rban a Liverpool elleni bajnokin a gy?zes g?l ut?n mutogatta a mez?n l?v? Manchester-c?mert a vend?gszurkol?knak.

A jobbh?tv?d egy?bk?nt a h?tv?gi FA-kupa-tal?lkoz?n is p?ly?ra l?pett a Liverpool ellen a Manchester sz?neiben, de akkor veres?get szenvedett egy?ttese.

Krys TOFF

Quote from: "BonzaiJoe"Nem...
Here they are :

CTG

Quote from: "Krys TOFF"
Quote from: "BonzaiJoe"Nem...
Here they are :

If this one is stuffed cabbage then I must say it's not too decorative...  :?

Check the tirp?k stuffed cabbage from the east, it's bigger and more delicious.  :-D

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

NON-HUNGARIANS PLEASE STOP POSTING SPAM HERE!!! USE YOUR NATION'S TOPIC TO DO THAT!!!
Chürműű! :-)

629.09 km

CTG

Ez vajon egy nagyon csoffadt t?lt?ttk?poszta akart lenni?

zaqrack

kulin?ris m?velts?getek hat?rtalan :)

CTG

H?t persze, Mr. Toj?smentes Lecs?.

zaqrack

van a lecs?

van a toj?sos lecs?
van a rizses lecs?
van a kolb?szos lecs?
van a szalonn?s lecs?
...

soroljam tov?bb?

a lecs? a mindenf?le egy?b adal?kanyag n?lk?l k?sz?lt paradicsom-paprika p?rk?ltalapon p?rolva, enyh?n f?szerezve.
Ha b?rmi egy?b van benne az m?r egy ?telvari?ns.

CTG

Menj el vid?kre, ahol ?rtenek a j? magyaros kaj?khoz ?s ugyan k?rdezd meg, mi az a lecs?. Nem a defin?ci? a l?nyeg (str?ber, fujj), hanem hogy tisztess?ges helyeken a kolb?szos-toj?sos lecs? az IGAZI LECS?!