News:

Herr Otto Partz says you're all nothing but pipsqueaks!

Main Menu

Barmi, ami erdekes

Started by CTG, January 31, 2006, 10:02:33 AM

Previous topic - Next topic

CTG


CTG

Repülni jó - kép és szöveg összhangban...  ;D

CTG

Quote from: origoBankrablási kísérlet történt Budapesten, a III. kerületi Flórián téren. A bankrabló túszt ejtett, akit kés?bb elengedett, majd egy panelházba menekült. Az épületbe fél négykor kommandósok hatoltak be, az [origo] helyszínen tartózkodó tudósítója szerint a panelház két lépcs?házát lezárták. Egy szemtanú azt mondta, "vadnyugati jelenet volt" a rabló menekülése. Egy másik szemtanú két menekül?t látott az épület felé szaladni. A bankrablásnak egy könnyebb sérültje van.

Zak: részleteket akarunk!!! :D

zaqrack

sajnos dolgoztam, a barátpom a szomszéd épületben dolgozik, ? látott ezt-azt.

nagy er?kkel vonultak ki a rend?rök az tuti. ERzt a bankot amúgy már egyszer ki akarták rabolni pár éve de akkor nem sikerült.
Amúgy én is ide járok, ha nem tudom elintézni a netbankon az ügyeimet. remélem nem a kedvenc ügyintéz?m volt a túsz :)

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Quote from: zaqrack on January 13, 2009, 06:05:21 PM
sajnos dolgoztam, a barátpom a szomszéd épületben dolgozik, ? látott ezt-azt.

nagy er?kkel vonultak ki a rend?rök az tuti. ERzt a bankot amúgy már egyszer ki akarták rabolni pár éve de akkor nem sikerült.
Amúgy én is ide járok, ha nem tudom elintézni a netbankon az ügyeimet. remélem nem a kedvenc ügyintéz?m volt a túsz :)

láttam egy mocskos vállas rendörkurvát a híradóban ezen eset beszámolójakor! nem gusztustalan? fujj, mocskos gyúrós nök! fujj, mocskos rendörnök!!!  >:(
Chürműű! :-)

629.09 km

CTG


CTG


CTG


Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Chürműű! :-)

629.09 km

CTG

Beírtam, de nem ide. Ld. focis topik, pár napja.

CTG

Hogy nem volt egy kibaszott mesterlövész sem a környéken, két legyet egy csapásra...  >:( ;D


Duplode

Against who A.C. Milan is going to play at Budapest? And what is annoying about Beckham on this particular situation?  ;D

CTG

Quote from: Duplode on April 22, 2009, 08:22:09 PM
Against who A.C. Milan is going to play at Budapest? And what is annoying about Beckham on this particular situation?  ;D

Hungarian League team (lot weaker than the national team) vs AC Milan

Not Beckham is the most annyoing on the pic. Right to him, the dumbass guy is Gyözike, a useless gipsy "celebrity" with IQ < 50.

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Chürműű! :-)

629.09 km

alanrotoi