News:

Herr Otto Partz says you're all nothing but pipsqueaks!

Main Menu

Barmi, ami erdekes

Started by CTG, January 31, 2006, 10:02:33 AM

Previous topic - Next topic

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Chürműű! :-)

629.09 km

CTG

http://index.hu/video/2014/10/08/race_the_tube_budapest/

Ejjj, ezt kipróbáltam volna 14 éve. Bár akkor még nem volt 4-es metró... :D

CTG

Quote from: Akoss Poo on October 10, 2014, 01:52:45 PM
Kiderült az igazság!!!

http://divany.hu/eletmod/2014/10/09/a_nok_budosebbet_finganak_mint_a_ferfiak/  :D

Quote
Egy átlagos szellentés során körülbelül 100 milliliternyi gáz távozik a szervezetb?l, úgy körülbelül két másodpercen keresztül, és ez naponta kb. 14 alkalommal ismétl?dik meg.

14-szer??? Hát hol élnek ezek? Egy órája keltem fel, de már rég túlteljesítettem... :D

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

NSO: Megye III: kirúgták az edzöt, szerinte ittasak voltak focistái

QuoteMegye III: kirúgták az edzöt, szerinte ittasak voltak focistái
A Csongrád megyei III. osztály Tisza-Maros csoportjában szereplö Komlósi Trans Baktó SC labdarúgó csapata menesztette Fütyü Illés vezetöedzöt, miután a tréner nem hagyta szó nélkül, hogy szerinte több játékosa – köztük a klub alelnöke is – ittas állapotban érkezett a Makó II elleni mérközésre.
Fütyü munkájára eddig nem lehetett panasz, hiszen a Baktó kilenc fordulót követöen 22 megszerzett ponttal vezeti a bajnokságot, az egyesület mégis Fütyü leváltása mellett döntött.
,,Köszönjük Fütyü Illés eddigi munkáját, hálásak vagyunk az eddig elért eredményekért, azonban a csapategység érdekében a jövöt nélküle képzeljük el. Köszönünk mindent neki, az új játékosok nagy része is miatta érkezett hozzánk, de az öszi szezonból hátralévö idöszakot házon belüli edzövel oldjuk meg, a tavaszi szezonra keresünk új edzöt" – mondta el a szegedma.hu-nak Pálinkó Attila, az egyesület alelnöke.
Fütyü Illés a megyei honlapon kommentben reagált a hírre, mint írja, a Makó elleni mérközésre öt játékosa – köztük maga Pálinkó is – erösen ittas állapotban jelent meg, amit nem bírt szó nélkül hagyni.
,,A hír igaz, mert a Makó elleni mérközésre öt játékos erösen ittas állapotban jelent meg, amit nem bírtam ki szó nélkül. Köztük Pálinkó Attila is az egyesület játékos-alelnöke, akivel már a mérközés alatt össze szólalkoztam. Ez az egész az ö kavarásának az eredménye. Aki ismer, tudja, hogy csapataimra pont az összetartás jellemzö. Az eredmények engem igazolnak. A csapatnak sok sikert kívánok."
Chürműű! :-)

629.09 km

CTG

Forever Fütyü Illés! ;D BÖÖÖÖÖÖFF!!!

Usrin

Forever Pálinkó Attila! Forever erösen ittas állapotban történ? futballozás!
Colour of living being is determined by the gene.

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Agyonbasztam egy legyet és egy harlekinkaticát egy lidlis akciós újsággal.
Chürműű! :-)

629.09 km

CTG

Quote from: Akoss Poo on October 18, 2014, 11:48:19 AM
Agyonbasztam egy legyet és egy harlekinkaticát egy lidlis akciós újsággal.

Remélem, hogy következö életedben lecsapásra ítélt szúnyog leszel, te mocskos állatkínzó faszfej!!! >:(

































































































































































































































































































































































(Mondta CTG, aki rendszeresen és élvezettel kínozza az ízeltlábúakat, mielött egy darab budipapírba csomagolva lehúzza öket a WC-n.)

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

(Jut eszembe, én meg néha rá szoktam írni egy budipapírra azoknak az embereknek a nevét, akiket rühellek, aztán mikor szarok, beledobom a budi lefolyójába és arra ürítek.  ;D)
Chürműű! :-)

629.09 km

CTG


Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Chürműű! :-)

629.09 km

CTG


Usrin

Colour of living being is determined by the gene.

Usrin

Quote from: Akoss Poo on November 07, 2014, 08:49:24 AM
Ehhez mit szóltok? Már a bioszkönyvek is kurvává nevelik a nöket!!!

http://minelli.blog.hu/2014/11/06/egy_kamaszlany_ketesgbeesett_naplobejegyzese

Hülye ultrafeminista picsa. Felölem akármekkora szört növeszthet a lábán, csak aztán ne ríja tele a világot, amiért a kanok egy ujjal sem akarnak hozzányúlni. A könyv szövege meg teljesen rendben van, egyszerüen ápoltságra próbál tanítani. "A smink annál szebb, minél láthatatlanabb" - ez pont a kurvásság ellen szól, bárcsak megfogadnák...
Colour of living being is determined by the gene.

Usrin

Colour of living being is determined by the gene.