News:

Herr Otto Partz says you're all nothing but pipsqueaks!

Main Menu

Barmi, ami erdekes

Started by CTG, January 31, 2006, 10:02:33 AM

Previous topic - Next topic

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

#450
Úgy tünik, teljesen másképp értelmezzük ezt a cikket. Pöcs/Vodka szörnyen kiakadt rajta, én (és Ildi) csak mérsékelt és eléggé között félúton.

Amúgy tényleg mi keresnivalója van a szempillaspirálnak, a sminknek a 13-14 évesek bioszkönyvében? Ennyi erövel a biosztanár is mutogathatná a faszát, mondván, tökmindegy, már úgyis láttak a lányok olyat is...

Nekem inkább amúgy a South Park Tweek vs. Craig c. részéböl a Háztartástan óra jutott a cikkröl eszembe...
Chürműű! :-)

629.09 km

CTG

Quote from: Akoss Poo on November 10, 2014, 07:12:49 PM
Nekem inkább amúgy a South Park Tweek vs. Craig c. részéböl a Háztartástan óra jutott a cikkröl eszembe...

Nekem meg az, hogy ha ez kötelezö tananyag Apikában, valószínüleg kevésbé undorodtam volna a helyi sunáktól - a stréberek kötelezönek érezték volna. :D

CTG


CTG


CTG

Origo, hatásvadász cím: Aranyat lött Péni Szekszárdon :D


Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Chürműű! :-)

629.09 km

CTG

Anna Rüh = Emy + 10 kilónyi zsír <-> izom csere :D

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Chürműű! :-)

629.09 km

CTG


Usrin

Quote from: CTG on January 13, 2015, 12:47:35 PM
Quote from: Akoss Poo on January 13, 2015, 12:08:12 PM
http://www.origo.hu/tafelspicc/hirek/20150113-egy-sor-amiben-balnahere-van.html

Önök innának ilyet? :-)

NEM, mert a sör glutént tartalmaz. Meg bálnaherét. :D

Egy próbát megérne, hátha a Borsodit is felülmúló erekciós faktorral rendelkezik. Mondjuk nem értem, hogy egy alapvetöen szilárd összetevöt (bálnahere) hogy tudnak sörbe keverni. Ha kisebb-nagyobb darabok úszkálnak benne, az nem csinálna kedvet a kóstoláshoz...

Btw, ezt a kommentet...
"A bálnának azért van töke, mert emlösállat." :D :D :D
Colour of living being is determined by the gene.

CTG

Quote from: Usrin on January 13, 2015, 02:01:49 PM
Mondjuk nem értem, hogy egy alapvetöen szilárd összetevöt (bálnahere) hogy tudnak sörbe keverni. Ha kisebb-nagyobb darabok úszkálnak benne, az nem csinálna kedvet a kóstoláshoz...

Ágyas pálinkáról hallott már? :D


CTG


CTG