News:

Herr Otto Partz says you're all nothing but pipsqueaks!

Main Menu

Stunts

Started by CTG, January 31, 2006, 10:16:27 AM

Previous topic - Next topic

CTG

Egy t?ma, szigor?an Stuntsr?l. Ide j?het minden k?rd?s, tr?kk, megjegyz?s, amit nem szeretn?tek megosztani m?sokkal. :D

CTG

H?t gyerekek, ezt beszoptam. Nincs csapatom!!!

CTG

Cum?fej.  :-D

Z60 tr?kk?k minden magyar ?llampolg?rnak (kiv?ve Zaki, mert ?gyis tudja, an?lk?l aligha lenne a k?zelemben), ha van r? ig?ny.

CTG

Sz?val nincs r? ig?ny. :)

CTG

Hatalmas visszaj?tsz?s birtok?ban vagyok - viszont az orrom el?tt v?gt?k be a HSZK ajtaj?t. Szerencs?re van egy k?zismert Stunts m?ni?kus az R ?p?let 200 m?teres k?rzet?ben.  :) Legk?zelebb h?zhoz viszem Zaknek, ha m?shogy nem megy - volt m?r ilyen a t?bbi pesti r?sz?r?l?  8)

CTG

Valld be, hogy a s?r?rt j?tt?l!  :-D  :-D  :-D

zaqrack

Quote from: "CTG"Legk?zelebb h?zhoz viszem Zaknek, ha m?shogy nem megy - volt m?r ilyen a t?bbi pesti r?sz?r?l?  8)

:) Szerintem nem de ha gondolod arra j?rok minden ketted ?s cs?t?rt?k?n f?l hatkor mert az elt?n van nyelv?r?m, felveszem a leadand?kat :) Vagy ha nagyon s?rg?s adok kapuk?dot ?s bedobod a postal?d?ba :D

JTK

<offtopic> cs?t?rt?k?n sounds great :), what does it mean? </offtopic>

zaqrack

it means: on thursday ;)

JTK


CTG

Elk?peszt?, de igaz: magasan verj?k a spanyol cset eredm?nyeit. Azt hiszem ez nem k?v?n semmilyen magyar?zatot.

Forever magyar Stunts-vil?g! :)

Krys TOFF

<off topic too> ?n tilalom felfog valami
(I mean : "I don't understand anything", I hope translation is correct :lol: )

zaqrack

no, this translation sis bullshit :)

it means:

I prohibition understand something

:)

Krys TOFF

Quote from: "zaqrack"no, this translation sis bullshit :)

it means:

I prohibition understand something

:)
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !
Shitty, shitty... Shitty online english-hungarian dictionnary ! :-D

CTG

Mocskos DOSBox! A ZCT76-ot az alatt kellett j?tszanom, hogy a j?t?k elmentse a visszaj?tsz?st. De mikor DOSBox alatt ?t?ll?tottam a setup f?jlt, majd a k?vetkez? DOSBox n?lk?li, rendes XP alatti j?t?kind?t?skor a fekete k?perny? k?zep?n 640*480-as ter?leten kezdett futni, az?ta pedig k?ptelen vagyok vissza?ll?tani... Ebb?l Windows reinstall lesz! :(