News:

Herr Otto Partz says you're all nothing but pipsqueaks!

Main Menu

Politika

Started by CTG, February 21, 2006, 08:05:44 PM

Previous topic - Next topic

Hamarosan népszavazás, nosza szavazzunk mi is! Melyik aljas pénzbehajtás szünjön meg?

Mind: vizitdíj, kórházi napidíj, tandíj
0 (0%)
Csak a vizitdíj és a kórházi napidíj
0 (0%)
Csak a tandíj
0 (0%)
Maradjon az összes
0 (0%)

Total Members Voted: 0

Voting closed: February 21, 2006, 08:05:44 PM

zaqrack

Quote from: "CTG"Torgy?n doktor nem indult?  :cry:  :-D

Ugyan m?r, itt az ?j titkos favorit:

http://www.valasztas.hu/vertaj/jsp/j51.jsp?JAZ=1141386844310&NEV=Gagyi+K%E1lm%E1n

:)

Usrin

Quote from: "zaqrack"
Ugyan m?r, itt az ?j titkos favorit:
http://www.valasztas.hu/vertaj/jsp/j51.jsp?JAZ=1141386844310&NEV=Gagyi+K%E1lm%E1n
Akoss Poo-val meg is ?llap?tottuk vas?rnap, hogy ez a nap po?nja. :)
Colour of living being is determined by the gene.

Usrin

Na meg honnan vette, hogy az 5,04% MDF-es is korm?nyv?lt?st akar??? ?n biztos nem ?gy gondoltam (v?g?l r?juk szavaztam), ?s amint l?that?, az MDF nem is akar beseg?teni Orb?n?knak. :D

Am?gy pedig CTG s?r?sa a siker legbiztosabb jele - ak?r t?maz?r?kr?l, ak?r Stuntsr?l, ak?r v?laszt?sokr?l van sz?. :) 2002-ben teljesen m?s volt a helyzet. Akkor az 1. k?r el?tt a Fidesz elb?zta mag?t, nagyon v?rszeg?ny kamp?nya volt, azt?n a k?t fordul? k?z?tt kezdte beh?ly?teni a n?pet (Kossuth t?ri nagygy?l?s, stb.), az MSZP pedig nem tudott r? v?laszolni. Most a jobboldal m?r r?g ell?tte minden puskapor?t, Gyurcs?ny viszont ezerszer meggy?z?bb tud lenni, mint annak idej?n Medgyessy...
Colour of living being is determined by the gene.

CTG

Az elm?lt m?sf?l ?r?ban ki?rtam Excelbe a m?g nyitott szavaz?k?r?k eredm?nyeit. Ezek alapj?n azt mondom, hogy a szok?sos pesszimizmusom alapj?n 38 helyet hoz el az MSZP, ha viszont azt n?zz?k, ahol az MSZP-SZDSZ k?z?s eredm?ny 50% felett volt, akkor 54 mand?tum megy a zsebbe. Kicsit jobban ?rzem magam. :)

zaqrack

Quote from: "Usrin"Na meg honnan vette, hogy az 5,04% MDF-es is korm?nyv?lt?st akar??? ?n biztos nem ?gy gondoltam (v?g?l r?juk szavaztam), ?s amint l?that?, az MDF nem is akar beseg?teni Orb?n?knak. :D

ha tartj?k is ehhez az ?ll?sponthoz magukat m?sodik k?rben n?lam is ?k a befut?k. fontos hogy ne csak a k?t idi?ta nagy p?rt legyen a parlamentben.

Usrin

Quote from: "zaqrack"
Quote from: "Usrin"Na meg honnan vette, hogy az 5,04% MDF-es is korm?nyv?lt?st akar??? ?n biztos nem ?gy gondoltam (v?g?l r?juk szavaztam), ?s amint l?that?, az MDF nem is akar beseg?teni Orb?n?knak. :D

ha tartj?k is ehhez az ?ll?sponthoz magukat m?sodik k?rben n?lam is ?k a befut?k. fontos hogy ne csak a k?t idi?ta nagy p?rt legyen a parlamentben.

Zak: szerintem a masodik korben mar nem szavazhatsz az MDF-re... Csak az 1. fordulo elso harom helyezett jeloltje jut tovabb (legtobb korzetben, igy Bp. III. keruleteben is MSZP, Fidesz, SZDSZ), es hiaba lep vissza kozuluk valaki (ahogy az SZDSZ-es fog), a negyedik akkor sem indulhat...
Colour of living being is determined by the gene.

CTG

Jobban ?r?ltem volna mondjuk MDF 4.99-nek (akkor m?r most harsogn?m, hogy nyer?nk :D), de m?r mindegy... Az MDF egy meglehet?sen v?rszeg?ny p?rt, 2010-ben mennek a lecs?ba.

Ja ?s nem mellesleg b?vebb programjukban szerepel a PhD ?szt?nd?jak ad?k?teless? t?tele. ?gyhogy l?**** a ****?kbe.

zaqrack

Quote from: "Usrin"
Zak: szerintem a masodik korben mar nem szavazhatsz az MDF-re... Csak az 1. fordulo elso harom helyezett jeloltje jut tovabb (legtobb korzetben, igy Bp. III. keruleteben is MSZP, Fidesz, SZDSZ), es hiaba lep vissza kozuluk valaki (ahogy az SZDSZ-es fog), a negyedik akkor sem indulhat...

Igaz is, akkor marad az erk?lcsi t?mogat?s.

?cs?m Bp I. VK-ba van bejelentve ott meg meg a balh? a 3% ?rv?nytelen szavazt miatt, no az ?rdekes lesz :)

CTG

Csak nem Ors?s?k csaltak?  :-D

Usrin

Quote from: "CTG"Csak nem Ors?s?k csaltak?  :-D
Ahogy vesszuk. Mar kinyomtattak a szavazolapokat, amikor az MSZP-s jelolt visszalepett, ezert az o nevet at kellett huzni. Csak tobb helyen nem at, hanem ALAhuztak... az a 3% pedig gyanutlanul melletette az X-et, es ervenytelen lett a szavazata. (Mas kerdes, hogy ugyan mi ertelme volt mar az 1. kor elott is az SZDSZ segget nyalni, es visszalepni Koka Janos javara.)
Colour of living being is determined by the gene.

CTG

Tal?n mert abban a k?rzetben K?ka am?gyis t?bb szavazatot kapott volna. Meg azt?n a mocskos szadesz mg ?gy is riny?l, B?k?sben csesznek 5-15%-os kis balp?cs?k visszal?pni, mert s?rti az ?n?rzet?ket. K?zben az MDF-ben m?ris van egy visszal?p? a Fidesz jav?ra.

Usrin

Quote from: "CTG"Ors?s takarodj!
De honnan??? Egy ideje mar nem miniszterelnok, es ugy tunik, nem is lesz az. :D
Colour of living being is determined by the gene.

CTG

Quote from: "Usrin"
Quote from: "CTG"Ors?s takarodj!
De honnan??? Egy ideje mar nem miniszterelnok, es ugy tunik, nem is lesz az. :D

Pl. a Fidesz ?l?r?l, a k?z?letb?l vagy az ?l?k sor?b?l... :D

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Quote from: "Usrin"Am?gy pedig CTG s?r?sa a siker legbiztosabb jele - ak?r t?maz?r?kr?l, ak?r Stuntsr?l, ak?r v?laszt?sokr?l van sz?. :) 2002-ben teljesen m?s volt a helyzet. Akkor az 1. k?r el?tt a Fidesz elb?zta mag?t, nagyon v?rszeg?ny kamp?nya volt, azt?n a k?t fordul? k?z?tt kezdte beh?ly?teni a n?pet (Kossuth t?ri nagygy?l?s, stb.), az MSZP pedig nem tudott r? v?laszolni. Most a jobboldal m?r r?g ell?tte minden puskapor?t, Gyurcs?ny viszont ezerszer meggy?z?bb tud lenni, mint annak idej?n Medgyessy...

Ugyanezt le?rhatn?m ?n is pepit?ban, ink?bb maradok annyiban, hogy szinte sz?r?l sz?ra egyet?rtek Usrin eme szavaival :)
Chürműű! :-)

513.59 km

Usrin

Quote from: "CTG"Ors?s takarodj!
Pl. a Fidesz ?l?r?l, a k?z?letb?l vagy az ?l?k sor?b?l... :D
Elkezdte??? :-D  :-D  :-D
http://hvg.hu/valasztas2006/20060412bodpeter.aspx

"Ha D?vid Ibolya nemhajland? t?rgyalni sem Orb?n javaslat?r?l, ?s a Fidesznek egyed?l kell a m?sodik fordul?t v?gig csin?lnia, megfigyel?k szerint Orb?n m?r akkor sem v?llalja a korm?nyf?jel?lts?get ?s Varga Mih?lynak adja ?t azt, a gazdas?gi v?ls?g-k?zeli helyzetre hivatkozva."
Colour of living being is determined by the gene.