News:

Herr Otto Partz says you're all nothing but pipsqueaks!

Main Menu

Kerek max. 20 magyar/exmagyar telepulest...

Started by CTG, March 28, 2006, 08:37:13 AM

Previous topic - Next topic

BonzaiJoe

Bucharest!
Kosice!
Roznava!
Vienna!
Timisoara!
Oradea!
Bratislava!
Ljubljana!
Kiev!
Sarajevo!

JUSTICE FOR HUNGARY!
But we can't be quite sure.


Usrin

Quote from: "Akoss Poo"Usrin: a Dun?nt?l ?s a Dun?n innen es? r?szek ter?lete azt?n messze nem egyenl?... (szerintem a lakoss?ga sem)
Tudom, ?pp ez?rt egy 10:10-es megoszl?st ?n sem mondtam volna igazs?gosnak, de a 12:8 szerintem megfelel az ar?nyoknak. Am?gy meg: t?nyleg annyira fontos??? ?szint?n sz?lva a Kelet-Nyugat ar?ny betart?sa nekem eszembe sem jutott, ?gy ?rtam a szimpatikus (?s alkalmas nev?) telep?l?seket, ahogy eszembe jutottak...
Colour of living being is determined by the gene.

Usrin

Quote from: "BonzaiJoe"Bucharest!
Kosice!
Roznava!
Vienna!
Timisoara!
Oradea!
Bratislava!
Ljubljana!
Kiev!
Sarajevo!

JUSTICE FOR HUNGARY!
Beware, they would like to continue with Kobenhavn, Odense, Viborg, Aalborg, and (last but not least) Arhus. :D
Colour of living being is determined by the gene.

CTG

We want a Hungarian-Japanese border!  :-D

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Igen, t?nyleg ennyire fontos, ha az els? sorozatban fontos volt annyi dun?nt?linak lennie!

Btw az MLSZ-nek ?s a Labdar?g? Lig?nak is esz?be juthatna a Kelet-Nyugat ar?ny amikor az NB II-t szervezik! Pl. ilyen Vecs?seknek, V?coknak, Soroks?roknak sim?n a Nyugati csoportban lenne a hely?k (ha az orsz?g ter?let?t megfelez? egyenes v?lasztan? el a k?t csoportot)! A Keleti csoportot meg persze fel kellene t?lteni mostani NB III-ban ragadt csapatokkal, ?s nem utols?sorban p?nzzel. CSAK A KELET!!! B?FF!!! :D:D:D
Chürműű! :-)

629.09 km

Usrin

Akoss Poo: ennyi er?vel a k?lf?ldi versenyz?k egy az egyben bojkott?lhatn?k az USC-t a magyar p?lyanevek miatt...
Colour of living being is determined by the gene.