News:

Herr Otto Partz says you're all nothing but pipsqueaks!

Main Menu

TDK, diplomamunka

Started by zaqrack, October 13, 2006, 08:10:59 PM

Previous topic - Next topic

zaqrack

egyel?re csak TDK
k?rn?k minden magyarul tud?t hogy seg?tsen abban hogy kit?lti ezt a k?rd??vet:
http://stunts.mine.nu/kerdoiv

k?szi.

CTG

Nekem m?r megvolt, b?r a v?g?n majdnem elmarhultam. Erotikus massz?zst, golfp?ly?t, jacuzzit ?s szaun?t akartam k?rni konzumh?lgyekkel az ell?t?sban... :D

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Chürműű! :-)

629.09 km

Usrin

?n is, m?g tegnap este (iWiW-en el?bb l?ttam meg, mint itt).
Colour of living being is determined by the gene.

CTG


CTG

Hol lehet majd ezt a TDK-dolgozatot elolvasni? Fel lesz t?ltve valahova a f?iskola honlapj?ra?

CTG

OTDK dolgozat beny?jtva. B?d?s arzsi is megy r?, ha minden igaz...

zaqrack

nekem ma lesz az int?zm?nyi TDK el?ad?som.
Ha minden j?l megy tal?lkozunk OTDK-n :D

zaqrack

Quote from: CTG on October 25, 2006, 04:45:48 PM
Hol lehet majd ezt a TDK-dolgozatot elolvasni? Fel lesz t?ltve valahova a f?iskola honlapj?ra?

Felt?lt?m majd ide is nemsok?ra, csak szeretn?k m?g egy diplomamunk?t is ?rni bel?le ez?rt nagyon publikus helyre nem akarom.

Usrin

Quote from: zaqrack on December 01, 2006, 09:49:23 AM
Quote from: CTG on October 25, 2006, 04:45:48 PM
Hol lehet majd ezt a TDK-dolgozatot elolvasni? Fel lesz t?ltve valahova a f?iskola honlapj?ra?

Felt?lt?m majd ide is nemsok?ra, csak szeretn?k m?g egy diplomamunk?t is ?rni bel?le ez?rt nagyon publikus helyre nem akarom.

Ha nem tudod kiv?rni, addig az ?n diplomamunk?mat is olvasgathatod. :)
http://usrin.tvn.hu/geol/uhrina2006_vertes-pliocen.pdf
Colour of living being is determined by the gene.

CTG

Quote from: zaqrack on December 01, 2006, 09:48:38 AM
Ha minden j?l megy tal?lkozunk OTDK-n :D

Semmik?pp nem fogunk. Szekci?nk?nt elt?r? a helysz?n ?s az id?pont.

Felrakn?m ?n is, de k?t a titokv?delmi nyilatkozat. Sz?val ha valaki elolvasta, azt meg kell ?ln?m. ;D

CTG


zaqrack

III. hely marketing-turizmus kateg?ri?ban :)

kem?ny mez?ny volt, az els?re es?lyem se volt (mindh?rom helyezett 40-b?l 40 pontos dolgozatot adott be ?s csak az el?ad?son m?lt ami nem kifejezetten az er?ss?gem), nagyon hajtottam a m?sodikra, de nem j?tt ?ssze, sebaj.
Azt nem tudom kik mehetnek az orsz?gosra, majd megk?rdem.

CTG

T?bbnyire az els? kett?, de ez iskolaf?gg?. Tudok olyat, ahol csak az els?, meg olyat is, ahol 1-3. helyig mindenki mehetett.

www.otdt.hu

Usrin

Quote from: zaqrack on December 02, 2006, 09:13:50 AM
III. hely marketing-turizmus kateg?ri?ban :)

kem?ny mez?ny volt, az els?re es?lyem se volt (mindh?rom helyezett 40-b?l 40 pontos dolgozatot adott be ?s csak az el?ad?son m?lt ami nem kifejezetten az er?ss?gem), nagyon hajtottam a m?sodikra, de nem j?tt ?ssze, sebaj.
Azt nem tudom kik mehetnek az orsz?gosra, majd megk?rdem.


El?sz?r is gratul?lok. :) M?sodszor: szerintem t?mak?r?nk?nt teljesen k?l?nb?z?, hogy ki mehet tov?bb. N?lunk annak idej?n helyezetlen?l is sokan tov?bbmentek OTDK-ra, csak a "kimagasl?an" gyeng?ket nem engedt?k... De nyilv?n az?rt, mert a mi?nknek megfelel? szak az ELTE-n k?v?l nincs az orsz?gban, hasonl? is csak egy helyen (Miskolc).
Colour of living being is determined by the gene.