News:

Herr Otto Partz says you're all nothing but pipsqueaks!

Main Menu

Politika

Started by CTG, February 21, 2006, 08:05:44 PM

Previous topic - Next topic

Hamarosan népszavazás, nosza szavazzunk mi is! Melyik aljas pénzbehajtás szünjön meg?

Mind: vizitdíj, kórházi napidíj, tandíj
0 (0%)
Csak a vizitdíj és a kórházi napidíj
0 (0%)
Csak a tandíj
0 (0%)
Maradjon az összes
0 (0%)

Total Members Voted: 0

Voting closed: February 21, 2006, 08:05:44 PM

CTG

Lehet any?zni, hogy minek ide ez a topik, de k?v?ncsi vagyok a helyi ar?nyokra...  :-D Sz?val: hova rakjuk az ikszet?

zaqrack

h?t ezek k?z?l azt?n sehova az h?tszents?g legkisebb m?rtkben sem ?rdekel ki hogy rugdossa a m?sik p?rtot.

valami kis p?rt aki szimpi, m?g a v?g?n a z?ld p?rt lesz, csak?gy po?nb?l :)

CTG

Kezden?m a pr?dik?ci?t, de tudom, hogy nem sz?ks?ges ebben a t?rsas?gban. Vagy m?gis? Doki? CTG?

Usrin

SLOVENSK? N?RODN? STRANA (Szlov?k Nemzeti P?rt)!!! Ja, hogy ez a magyar cset? Bocs. :D (Az?rt szavaztam itt is.)
Colour of living being is determined by the gene.

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

Quote from: "zaqrack"valami kis p?rt aki szimpi, m?g a v?g?n a z?ld p?rt lesz, csak?gy po?nb?l :)

T?j?koztatn?lak, hogy h?rom z?ld p?rt is indul a v?laszt?son (forr?s: Dr. habil Lakatos Gyula tansz?kvezet? egyetemi docens, V?zi k?rnyezetv?delem el?ad?s). Ezenk?v?l nem ?rtem, a k?rnyezetv?delemhez mi k?ze a feminizmusnak (m?rpedig a n?k "h?tr?nyos" - ez is csak duma - helyzet?nek jav?t?sa is a z?ld p?rtok programj?ban szerepel), csak politikai fog?s, ami engem pedig ink?bb elriaszt az eg?szt?l, minthogy hogy arra szavazzak, amire elvileg szakom alapj?n tal?n kellene. ?gyhogy ?prilisban ?jra f?jom majd:

Itt a h?sv?t, sz?l a rigmus
J?jj el ?jra, kommunizmus!!! :D:D:D
Chürműű! :-)

629.09 km

Usrin

Szerintem Zaki erre gondolt: http://www.zoldpart.hu/nepszavazas.html. Am?gy fogalmam sincs, mi?rt z?ld p?rt a neve, sok k?ze nincs sem a k?rnyezetv?delemhez, sem a feminizmushoz. Ink?bb egy f?lresiker?lt, a Magyar K?tfark? Kutya P?rtn?l ezerszer gyeng?bb po?n, amit a kital?l?i sajnos m?g komolyan is gondolnak...

Egy?ttal t?j?koztatok mindenkit, hogy a kommunizmust a fent felsorolt p?rtok egyike sem fogja bel?that? id?n bel?l elhozni. :D
Colour of living being is determined by the gene.

zaqrack

Quote from: "Akoss Poo"
Quote from: "zaqrack"valami kis p?rt aki szimpi, m?g a v?g?n a z?ld p?rt lesz, csak?gy po?nb?l :)

T?j?koztatn?lak, hogy h?rom z?ld p?rt is indul a v?laszt?son (forr?s: Dr. habil Lakatos Gyula tansz?kvezet? egyetemi docens, V?zi k?rnyezetv?delem el?ad?s). Ezenk?v?l nem ?rtem, a k?rnyezetv?delemhez mi k?ze a feminizmusnak (m?rpedig a n?k "h?tr?nyos" - ez is csak duma - helyzet?nek jav?t?sa is a z?ld p?rtok programj?ban szerepel), csak politikai fog?s, ami engem pedig ink?bb elriaszt az eg?szt?l, minthogy hogy arra szavazzak, amire elvileg szakom alapj?n tal?n kellene. ?gyhogy ?prilisban ?jra f?jom majd:

Tudom hogy indul 3, s?t az is lehet hogy 4.
A z?ld p?rtok ideol?gi?ja  pedig nem a k?rnyezetv?delemmel egyenl?.
Z?ldek = egyfajta sz?ls?baloldali-liber?lis mozgalmi ir?nyzat, de nem az a  sz?ls?bal mint a kommunizmus ?s nem is az mint az szdsz-f?le liberalizmus.
programjukba tartozik ?ltal?ban  ugyan?gy a k?rnyezetv?delem mint a t?rsadalmi egyenl?s?g, plusz m?g ezer m?s dolog.

1 f?l?v politol?gia rulez :)

CTG

Quote from: "zaqrack"1 f?l?v politol?gia rulez :)

Szarr?g? ?ltudom?ny az eg?sz. BALRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ?T!!!!

Akoss Poo a.k.a. Zorromeister

?n is tanultam egy f?l?v k?rnyezetv?delmi politik?t, s?t egy f?l?v k?rnyezetv?delmi jogot is, ?s m?s ?r?kon is sz? esett a z?ldekr?l. holnapra megkeresem, pontosan mi is ?ltal?ban a z?ld p?rtoknak a c?lja, legal?bbis n?lunk mit oktattak. val?ban a t?rsadalmi egyenl?s?g az egyik f? c?ljuk, ?m gyan?tom, a n?ket csak az?rt veszik ide, hogy r?b?rj?k ?ket, hogy tal?n ?k r?juk szavazzanak; az ?gvil?gon sehol nem ?rzem, hogy el?ny?sebb helyzetben lenn?k n?luk... (pedig ?ll?t?lag igen, ?s a z?ld p?rtok k?zdenek ellene - ezt h?vj?k ?kofeminizmusnak - szavaz?iknak 80%-a n? k?lf?ld?n) a vizsg?kon sem a fi?k gy?zik meg a tan?rokat a "tud?sokr?l" sz?p mosolyukkal, vagy k?t nagy mell?kkel...
Chürműű! :-)

629.09 km

CTG

Quote from: "Akoss Poo"a vizsg?kon sem a fi?k gy?zik meg a tan?rokat a "tud?sokr?l" sz?p mosolyukkal, vagy k?t nagy mell?kkel...

Ez sajnos ?gy van rendj?n, k?t f?l?vnyi demonstr?torkod?s ut?n tudom.... ehe-ehe... :D

Usrin

Quote from: "Akoss Poo"a vizsg?kon sem a fi?k gy?zik meg a tan?rokat a "tud?sokr?l" sz?p mosolyukkal, vagy k?t nagy mell?kkel...
Am?g valaki csak ?t szeretne menni kettessel egy vizsg?n, addig t?nyleg ez a helyzet, de ha ?t?st akar, akkor ez a "meggy?z?s" m?r nem m?k?dik. S?t, mivel egy n?r?l alapb?l nem felt?telezik, hogy igaz?n j? lehetne b?rmib?l, sokkal nehezebb egy vizsg?n ?tlag feletti eredm?nyt el?rnie, legal?bbis mifel?nk. (Ez m?g n?i vizsg?ztat?k eset?ben is ?gy van.) A m?sik: ha egy n? el?r valamit az ?letben, akkor mindenkinek az jut esz?be, hogy biztos "meggy?zte" (ld. a fenti id?zetet) azokat, akiket kellett - ez?rt azt?n nem is becs?lik annyira az eredm?nyeit, akkor sem, ha t?nyleg saj?t k?pess?gei alapj?n ?rte el. Lehet any?zni. :D
Colour of living being is determined by the gene.

zaqrack

Quote from: "Akoss Poo"az ?gvil?gon sehol nem ?rzem, hogy el?ny?sebb helyzetben lenn?k n?luk... (pedig ?ll?t?lag igen, ?s a z?ld p?rtok k?zdenek ellene - ezt h?vj?k ?kofeminizmusnak - szavaz?iknak 80%-a n? k?lf?ld?n) a vizsg?kon sem a fi?k gy?zik meg a tan?rokat a "tud?sokr?l" sz?p mosolyukkal, vagy k?t nagy mell?kkel...

A suliban nem is...
Az ?zleti ?letben kem?nyebb negat?v diszkrimin?ci? van, egy n? ugyanaz?rt a munk??rt kevesebb fizet?st kap mint egy f?rfi, ha gyereket akar nem/nehezebben kap munk?t, el?nytelen szerz?d?ssel stbstb.

pl: vend?gl?t?s, v?lasztott szakm?m. A suliban 85% n?nem?. A munkahelyeken m?gis a f?n?k?k, magasrang? beosztottak 70%-a f?rfi.
Nekem ez j?. persze mert nagyobb es?llyel ker?l?k vezet? poz?ci?ba.
A n?knek nem.

btw n?lunk t?bb a n?i tan?r ?s a fi?k kapnak jobb jegyeket a kin?zet?k ?s term?szeti adotts?gaik miatt. sz?val minden relat?v.

CTG

Na itt n?i dominancia van. ?s bizony az ?t?st is megkapj?k a k?t sz?p szem?k?rt ?s a C kosaras dud?k?rt... Ez nem rosszindulat? felt?telez?s, hanem t?ny. Sok fel?nk a kanos, ki?hezett v?n tan?r.

zaqrack

Quote from: "CTG"Na itt n?i dominancia van. ?s bizony az ?t?st is megkapj?k a k?t sz?p szem?k?rt ?s a C kosaras dud?k?rt... Ez nem rosszindulat? felt?telez?s, hanem t?ny. Sok fel?nk a kanos, ki?hezett v?n tan?r.

szerintem ez nem a n?k hib?ja hanem a kanos ki?hezett v?n f?rfiak

CTG

Quote from: "zaqrack"szerintem ez nem a n?k hib?ja hanem a kanos ki?hezett v?n f?rfiak?.

ez ?gy van  :-D Kiv?ve azokat, akik direkt erre j?tszanak - vannak p?ran...